Jednoúčelové stroje

 

 

Ďalším programom firmy je vývoj, výroba a dodávka jednoúčelových strojov a zariadení. Ide o zariadenia, ktoré sa štandartne nevyrábajú a sú vyvíjané „na mieru“ podľa technického zadania zákazníka. Naše jednoúčelové stroje pracujú v rôznych odvetviach priemyslu - farmaceutickom, potravinárskom, automobilovom i elektrotechnickom atď.

Rotorový tabletovací lis:

Zariadenie je v súčastnosti dokončené na 80%. Zákazník vyšpecifikuje priemer tabliet (mm) Ø 4 až Ø 16 a hrúbku tabliet (mm) 2 až 10. My na základe týchto parametrov prispôsobíme nástroje zariadenia týmto požiadavkám. V prípade záujmu nás kontaktujte o vyžiadanie cenovej ponuky na zariadenie.

rotorovy tabletovaci lis

Zalisovanie kontaktov - Ford Fiesta:

Pracovisko stolového zariadeniam, slúži na zalisovanie žiarovkových kontaktov do výlisku svietidla.

Konečná montáž držiaka žiaroviek - Ford Fiesta:

Rotorové pracovisko zabezpečuje nasledovné činnosti:

Po vložení pravých a ľavých výliskov pre zadné svetlo Ford Fiesta sa na rotore postupne vykonáva kontrola predtým vložených kontaktov, zalisovanie mriežok, zalemovanie výstupkov na mriežku, prestrihnutie mostíkov a vysunutie hotových kusov zo základného telesa.

Testovacie zariadenie držiaka žiaroviek - Ford Fiesta:

Pracovisko stolového prevedenia slúži na testovanie min. medzery rozstrihnutých miestach mriežky, kontrolu na skrat, kontrolu prítomnosti kontaktov v plaste, ich správne prepojenie a označenie dobrého kusu.

Montážne pracovisko - Opel Astra:

Pracovisko slúži na montáž stropného svietidla.
Zabezpeuje nasledovné činnosti:

- predmontovanie komponentov obsluhou na paletku

- založenie paletky do zariadenia

- zalisovanie mriežky

- zalemovanie výstupkov na sekaný vodič

- prestrihnutie spojov na sekanom vodiči

- vysunutie paletky zo zariadenia

Zariadenie na dávkovanie selantu a paletizáciu holderov:

Zariadenie dávkuje do telies tekutú gumu. Telesá sa posúvajú z vibračného zásobníka k dávkovaču selantu a následne sa presúvajú do paliet určených k sušeniu selantu.

Kontrolné a montážne pracoviská na vetranie pre Opel:

Pracoviská zabezpečujú kontrolu krútiaceho momentu na telesách ventilácie, montáž motora, kontrolu prítomnosti montážnych skrutiek a priebežnú kontrolu natočenia klapiek.